Працівниками комунального закладу МЦ ” Спорт для всіх” проведені заходи з благоустрою та ремонту спортивного майданчика, що розташований за адресою: м. Ніжин вул. Березанська 8-Г.
Працівниками комунального закладу проведено покіс трави, прибирання території спортивного майданчика від сміття, проведено частковий ремонт огорожі спортивного майданчика, пофарбовано вуличні турніки та бруси.
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/351186586_780594783757296_5002385893279481089_n.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/351196665_1014818776174242_4388573010802381575_n.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/351199895_235155375917894_1493942851967770276_n.jpg)
Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram