7 травня, колишній директор Ніжинської музичної школи Сергій Голуб передав кошти, які заклад виручив під час проведення благодійних концертів.
Повідомляє “Нежатин“
![Немає опису.](https://scontent.fiev7-4.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/352763693_288833406825597_6001253095957600562_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=ae9488&_nc_ohc=Xfeu66s9mtwAX9dxyfA&_nc_ht=scontent.fiev7-4.fna&oh=03_AdQgnNhV8DMmr18qgO8xojX8Z9flPtctxGr6-343DU5-zQ&oe=64A7C877)
Зокрема, вдалось виручити близько 21 тис грн з трьох концертів. Частину коштів школа передала настоятелю церкви Всіх Святих отцю Сергію. А також 14 тис 500 грн у міський благодійний фонд.
Нагадаємо, що завтра, 08.06 о 16.30 у Ніжинській музичній школі пройде черговий благодійний концерт, але вже під керівництвом новго очільника Ірини Разон.
![На зображенні може бути: текст](https://scontent.fiev7-4.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/351325136_256605017051414_308427138980103979_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=h69m4mDPvlQAX_sQTNy&_nc_ht=scontent.fiev7-4.fna&oh=00_AfAxIub5LIIH8tB0wF0wrG6YZDJtau-i1_5W5ZAIlf1Tlg&oe=64853BFE)
Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram