На Чернігівщині водій ДСНС отримав 15 років за вбивство дружини гранатою

 

 

 

 

На Чернігівщині водій пожежно-рятувальної частини ДСНС засуджений до 15 років позбавлення волі за вбивство дружини за допомогою гранати. Про це редакція 368.media   дізналася з вироку Корюківського районного суду

Чоловік минулого року знайшов ручну осколкову наступальну гранату «РГД-5» та залишив собі. Зберігав боєприпас він у гаражі будинку дружини. Він не проживав з нею разом з серпня того року.

У жовтні під час переписки з дружиною вони вступили у конфлікт і дізнавшись, що дружина забрала телефон у сина, він вирішив поїхати та з’ясувати причини чому вона ображає дитину. Сам він перебував у стані алкогольного сп’яніння.  Приїхавши до помешкання та зайшовши у двір він сказав сину, щоб той посидів у кріслі, далі зайшов у гараж, увімкнув світло, взяв гранату, вимкнув світло та пішов всередину будинку.

Зайшовши до будинку він пройшов на кухню, де перебували дружина та її племінник, котрі вечеряли. Під час сварки він дістав гранату та кинув на стіл. Його дружина отримала важкі травми та померла на місці.

У суді обвинувачений провину визнав частково. Він думав, що граната учбова. Навіщо дістав запобіжне кільце чоловік не знає. В момент вибуху, як стверджує обвинувачений він залишався сидіти на своєму місці. Обвинувачений вказав на те, що коли він оговтався після вибуху, то нічого не чув, з нього текла кров, крик не чув, медичну допомогу їй не надавав. Після чого він вийшов із будинку та поїхав в напрямку болота, де його і знайшла поліція.

Сестра загиблої у суді розповіла, що водій ДСНС бив дружину, змушував жити з ним, погрожував, часто перебував в запоях.

Чоловіка засудили до 15 років позбавлення волі. Його зобов’язали виплатити 1,5 млн гривень родичам загиблої й позбавили спеціального звання «старшина служби цивільного захисту».

368.media

Фото з мережі

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь