Жителі вулиці МПС 730 км. скаржаться на старе й високе аварійне дерево, яке вже досить довго не дає їм спокою. “Дерево нахилене на людські погреби та сараї. Сухі гілкі падають людям на голови,- розповіла редакції сайту Нежатин пані Юлія.
– Ми вже рік пишемо заяви, щоб дерево спиляли, але результата поки немає. Приїхали подивились і поїхали, все. От коли гілка розіб’є людині голову, тоді, мабуть, і спиляють”.
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/1-34.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/2-36.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/3-30.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/355761210_989389928844064_2950836126385171899_n.jpg)
Журналісти нашого видання звернулися за роз’ясненням до заступника начальника управління ЖКГ та Б Світлани Сіренко. В управлінні підтвердили, що ознайомлені з проблемою і замовлення на виконання робіт є.
Утім, комунальна служба не має можливості підїхати до цього горе-дерева із-за забудов, які розташовані поряд.
Вихід із ситуації однозначно є, і в управлінні пообіцяли знайти його найближчим часом. Тому, сподіваємося, загрозу для мешканців буде усунуто і дерево не стане причиною біди.
Центральне фото ілюстрове
Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram