Молоді лелеки, яких покусали бджоли, вже переїхали до Ніжина. Їх перевіз сюди чоловік, власник вуликів. Саме він і опікувався птахами у ветклініці. Імені свого чоловік називати не хоче, але звертається за порадою: що далі робити з молодими лелеками?
РАНІШЕ МИ ПИСАЛИ : Діток прилаштували, а батьки місця собі не знаходять – продовження історії про покусаних бджолами лелечат
“Обдзвонив з десяток міських волонтерів, жоден не знає, чим зарадити, – говорить ніжинець. – Годую чорногузів рибою, тримаю в загороді, але ж зрозуміло, що вони ростуть, і то для них замало місця. Їм потрібен простір, щоб рухалися, міцніли крила. Випустити боюся, щоб не напали собаки чи лисиці. Лелечата зараз – легка здобич…
Двоє повністю окріпли, а третє ще кволеньке…”.
Є думка – підсадити пташок назад у батьківське гніздо. Але ж говорять, що птахи живуть по своїм законам і тепер уже не приймуть пташат назад…
Чи дійсно це так, журналісти сайту Нежатин запитали у старшого викладача кафедри біології Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя Бориса Кедрова.
“Не завжди, – відповів Борис Юрійович. – Взагалі-то, батьки-лелеки повинні прийняти дітей, і, я вважаю, це найкращий варіант з усіх можливих. Варто спробувати! Але – під наглядом. У разі, якщо пташок клюватимуть чи битимуть, тоді, звісно, забрати. Втім, думаю, все буде добре. Людина не забезпечить їх потрібною їжею. Не рибу їм потрібно їсти, а жаб, мишей, землерийок…
Ну, а якщо вже не приймуть, тоді звернутися до Менського зоопарку…
Випускати просто в світ природи теж ризиковано. Все залежить від того, наскільки вони можуть літати і шукати поживу”.
Ось відео, як сьогодні виглядають діти-лелечата.
ПОТРЕБУЄМО ПОРАДИ!
МОЖЛИВО, З КИМОСЬ ТРАПЛЯЛОСЯ ПОДІБНЕ І ВИ МОЖЕТЕ РЕКОМЕНДУВАТИ ДІЄВІ КРОКИ, ЯК ВЧИНИТИ ПРАВИЛЬНО, ЩОБ НЕ НАШКОДИТИ ПТАХАМ.
ДЕ ЇМ БУДЕ КРАЩЕ?
ЧЕКАЄМО ВАШИХ КОМЕНТАРІВ!
- Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram