Ніжинська міська лікарня, оповита непорозуміннями та скандалами, знову, м’яко кажучи, дивує… Місцеві активісти діляться інформацією про те, що 04.10.23 р. вищезгадане НКП оголошує тендер на 4 мільйони 100 тисяч гривень. І в тендерній документації бачимо назву уже до болі знайомого ніжинцям міста – Кам’янське.
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/1-8.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/2-6.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/3-6.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/4-3.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/5-3.jpg)
Прикро, але важко не погодитися з дописом місцевої активістки-волонтерки Лори Жукової, яка пише: “Ми всі, самі того не знаючи, чи то переїхали в Кам’янське разом з лікарнею, чи то Кам’янське переїхало до нас (частина так точно, при чому не найкраща).
Мене одне бентежить, то лікарня вже зразу під конкретного переможця писала, чи як могло так вийти? А які ваші варіанти?”.
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/380406945_283550604632692_4044071959376366833_n.jpg)
Як бачимо, правду ніде не приховаєш. І чи потрібні після цього якісь докази того, що Кам’янське, а точніше, виходці з нього, міцно “тримають” Ніжин у своїх тенетах?..
Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram