6 січня відбулася друга практика йоги для вихованців боксу тренера Сергія Панька, Ніжинської КДЮСШ з Галиною Арвахі, яка є керівником спортивної школи та сертифікованим вчителем йоги. Ці заняття стали серією тренувань для юних спортсменів, які займаються боксом.
У світі єдиноборств не лише фізична підготовка має важливе значення. Йога стала необхідним додатковим елементом, що сприяє досягненню успіхів у цій сфері. Розвиток гнучкості, координації та розслаблення м’язів, які привносить йога, допомагають спортсменам удосконалити свої технічні вміння та зосередженість у виконанні прийомів.
Вивчення дихальних технік та контрольований рух допомагають у збереженні енергії та підвищенні фокусу під час тренувань та поєдинків. Це робить йогу ідеальним доповненням до щоденного режиму підготовки боксерів та інших атлетів у єдиноборствах.
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/1-4.jpg)
Гармонія тіла та розуму, яку принесла йога, стає важливим фактором для досягнення високих результатів в спортивних досягненнях. Навчання цим практикам дозволяє молодим спортсменам зберігати психологічну та фізичну стійкість під час змагань та в їхньому спортивному розвитку.
Дякуємо ЗСУ за наше життя та можливість працювати і рухатись до перемоги
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/2-4.jpg)
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/3-5.jpg)
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/4-2.jpg)
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/5-2.jpg)
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/6-1.jpg)
Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram