Співробітники Ніжинського райуправління поліції спільно з оперативниками карного розшуку обласної поліції викрили чернігівця, який перевозив 200-літрові діжки зі спиртом.
В ході реалізації оперативної інформації поліцейські групи реагування патрульної поліції зупинили поблизу Ніжина вантажний автофургон «Мерседес-Бенц Спринтер».
Поліцейські виявили в салоні транспортного засобу 12 діжок, ємністю 200 літрів кожна, заповнених прозорою рідиною з характерним запахом спирту. З незаконного обігу вилучено 2400 літрів спирту невідомого походження. Автівку і вантаж вилучено, речовину направлено на проведення експертних досліджень.
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/425605733_396505559628021_3863691839104713887_n.jpg)
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/425722440_396505552961355_5923775040044051556_n.jpg)
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/425767530_396505529628024_2361769121811390839_n.jpg)
Слідчі Ніжинського райуправління поліції під процесуальним керівництвом прокуратури розслідують кримінальне провадження за частиною 1 статті 204 Кримінального кодексу України (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів). Такі дії караються штрафом від п’яти тисяч до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією та знищенням незаконно виготовлених товарів.
Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram