У Ніжині створено новий туристичний об’єкт: меморіальний музей мандрівника-дослідника, нащадка шляхетного козацького роду Юрія Лисянського. У той час, як триває виготовлення проєктної документації музею, в старовинній кам’яниці 18 століття, відомій як “будиночок Лисянського” відкрилася тимчасова експозиція.
Відкриття експозиції відбулося 12 квітня 2023 року, в день 250-річчя Юрія Лисянського.
Меморіальний будинок-музей Юрія Лисянського
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/425414632_845574754245465_3809451154824790810_n.jpg)
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/425476493_845574577578816_1789395429233627501_n.jpg)
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/425507122_845574780912129_316374987786553579_n.jpg)
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/425560882_845574680912139_3243381651281339360_n.jpg)
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/425562146_845574400912167_8156278098219448714_n.jpg)
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/425594773_845575400912067_7332117591539609579_n.jpg)
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/425595546_845575534245387_7364474453610293636_n.jpg)
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/425610965_845575034245437_1977764749396733970_n.jpg)
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/425623792_845575304245410_667122684817923669_n.jpg)
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/425637258_845575197578754_7000908087270678957_n.jpg)
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/425637755_845575510912056_6557830234728468758_n.jpg)
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/425643348_845574730912134_405142190670874214_n.jpg)
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/425663739_845574550912152_3900145995738545930_n.jpg)
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/425672307_845574704245470_4423278938416105730_n.jpg)
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/425677282_845574430912164_7490084007425987196_n.jpg)
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/425689483_845575620912045_5662150115929592536_n.jpg)
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/425690012_845575054245435_1395879117136875479_n.jpg)
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/425707217_845575454245395_6627866145066775478_n.jpg)
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/425717338_845575140912093_2938998837980699241_n.jpg)
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/425718280_845575157578758_7470755742834681756_n.jpg)
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/425722431_845574870912120_4692176569639903386_n.jpg)
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/425733805_845575477578726_4267033720079944133_n.jpg)
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/425741110_845575274245413_257272821688598519_n.jpg)
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/425767912_845575580912049_6322710412692516686_n.jpg)
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/425829180_845574804245460_2148667302246117514_n.jpg)
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/425835047_845575220912085_6869145151832114482_n.jpg)
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/425841456_845574937578780_8103851686204660305_n.jpg)
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/425848010_845575257578748_8351013058067730893_n.jpg)
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/425848319_845575117578762_6736587084547805138_n.jpg)
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/425956583_845575757578698_1284482573900836384_n.jpg)
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/425985637_845575744245366_7003045433557149219_n.jpg)
Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram