Білі лебеді на залитих водою полях. Між селами Пам’ятне та Прохори, на Ніжинщині, помітили трійцю білих лебедів.
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/image-1-26.jpg)
Птахи плавають на заливних полях, що радше схожі на невеликі ставки чи озера. Як і минулого року, цьогорічні передвесняні розливи нагадують систему озер – природа повертає своє, хоч і тимчасово, заливаючи водами колись осушені меліорацією землі. Птахи прилетіли на поле, де колись була пшениця. Сніг зійшов тільки нещодавно, тож нормальна кормова база для лебедів практично відсутня, а незабаром обіцяють заморозки.
Автор: Віталій Назаренко, фото автора “Час Чернігівський“
Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram