Борзнянські гирьовики стали кращими в Чернігові

Збірна з гирьового спорту Борзнянської територіальної громади «Гетьман» виборола перше загальнокомандне місце серед дорослих на відкритому чемпіонаті міста Чернігова з гирьового спорту. Змагання проходили серед чоловіків і жінок, ветеранів, юнаків, дівчат та спортсменів з інвалідністю. В дитячій категорії борзнянські силачі стали «срібними» призерами.

Як повідомили у відділі культури, сім’ї, молоді та спорту Борзнянської міської ради, найстаршому учаснику змагання нещодавно виповнилося 66 років. У такому поважному віці пенсіонер Василь Ровний тільки дебітував на змаганнях. У складі «Гетьманів» виступила ще одна дебютантка – Яна Дрозд із Оленівки.

Як повідомив журналіст Андрій Донченко, участь жінки збільшила шанси борзнянців вибороти «золото» в командному заліку. У вправі ривок дівчина виконала 81 підйом 16-кілограмової гирі і стала «срібним» призером відкритого чемпіонату міста Чернігова.

Автор: Віталій Назаренко, фото Андрія Донченка “Час Чернігівський