Жорстока війна забрала життя ще одного випускника Ніжинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 15. 21 лютого 2024 року на Донеччині загинув випускник 1994 року Наконечний Сергій, 19.04.1977 року народження. Він здобув у школі повну загальну середню освіту.
Учителі, однокласники, друзі, побратими згадують Сергія як світлу, позитивну, добру, щиру, творчу та оптимістичну людину, мужнього воїна і хороброго захисника.
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/428671074_1871144139973785_7879047542026333224_n.jpg)
Висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким і друзям Наконечного Сергія та сумуємо разом з вами. Це велика втрата, біль від якої ніяк неможливо заглушити. Низько вклоняємося подвигу Героя у боротьбі з лютим ворогом за незалежність, державний суверенітет і щасливе майбутнє України!
Світлий спомин про мужнього Захисника України назавжди залишиться в наших серцях. Світла памʼять та вічна слава Герою!
Слава Україні! Героям Слава!