Носівщина в жалобі

 

 

 

 

Лютий для нашої громади став справді лютим від болю втрат  наших захисників  -земляків.

 Надійшло сповіщення про загибель жителя Носівки Віталія Володимировича Вареника.

Солдат Віталій Вареник (12.10.1977 -22.02.2024) народився на Коропщині, у великій родині. Закінчив школу, здобув кваліфікацію тракториста, жив у рідному селі Жовтневе.

Згодом створив власну родину  і переїхали на постійне місце проживання до Носівки, на  малу батьківщину дружини. Тут народилися два  їхніх сини.

Віталій Володимирович працював у Києві, в КП «Носівка- Комунальник»,  мав золоті руки у будівельній справі.

 З початком повномасштабного вторгнення  доєднався до загону тер оборони, згодом став членом ДФТГ.

 22 лютого 2023 року був призваний на військову службу . У лавах Збройних Сил України виконував обов’язки старшого водія – гранатометника І міномета мінометного взводу другого механізованого батальйону. Часто виходив на зв’язок, останній раз рідні почули його голос 16 лютого. Дуже сумував за онучкою Амінкою, запевнив, що все гаразд, дав настанови усім  рідним,наче прощався. Коли перестав виходити на зв’язок, родина  відчувала, щось сталося. Сталося – непоправне.

Залишаючись вірним присязі, Віталій Володимирович загинув під час виконання бойового завдання на Харківщині,  на Лимансько – Куп’янському напрямку внаслідок підриву на міні. Сталося це 22 лютого.

 Носівська міська рада , виконавчий комітет, депутатський корпус глибоко сумують та розділяють біль непоправної втрати з дружиною Наталією Михайлівною, синами Дмитром та Вадимом, сестрою Оксаною, братами Ігорем та Олександром.

 Поховано воїна буде на кладовищі по вул. Центральна (біля колишньої меблевої фабрики).

Про дату і час зустрічі та прощання з героєм повідомимо додатково.

Вічна пам’ять загиблому захиснику!

Пресслужба Носівської міської ради

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь