А коли в родині двоє талановитих дітей?!… Це надзвичайно!!! Та не так просто!!! Талановита дитина, як яскрава зірка на небосхилі, вимагає до себе особливої уваги. Тому і батькам (в першу чергу), і педагогам (в подальшому) необхідно піклуватися про неї, щоб вона перетворилася на гарну, повну сил зірку, яка буде нас радувати своїми успіхами.
Мова сьогодні про юних ніжинців – ГЕРМАНА та САБІНУ МОСКАЛЕНКІВ – талановитих діточок відомих у Ніжині науковців Олега Вадимовича Москаленка та Тетяни Олексіївни Шахрай, які все роблять для того, щоб дитинство й майбутнє їх дітей було прекрасними, щасливим, самодостатнім.
ГЕРМАН – випускник Ніжинської хореографічної школи 2021 року – володар Гран-прі та лауреат багатьох міжнародних і всеукраїнських фестивалів-конкурсів у номінаціях «Інструментальний жанр. Клавішні інструменти» /викладач – кандидат педагогічних наук Валентина Ревенчук/ та «Хореографічне мистецтво. Бальний танець» /викладач – заслужений працівник культури України Галина Тимошенко/.
САБІНА – учениця 1 класу Ніжинської хореографічної школи – (і вже!) дворазовий лауреат всеукраїнського фестивалю-конкурсу в номінації «Інструментальний жанр. Клавішні інструменти» /викладач – кандидат педагогічних наук Валентина Ревенчук/.
Любов до музичного мистецтва приводить юних талановитих музикантів до НОВИХ ТВОРЧИХ ПЕРЕМОГ
.
СЬОГОДНІ НАШІ ВІТАННЯ З НОВИМИ ТВОРЧИМИ ЗДОБУТКАМИ ЮНИМ ПІАНІСТАМ:
- ГЕРМАНУ МОСКАЛЕНКУ – Лауреату І ступеня
Канадсько-Українського фестивалю дитячої та юнацької творчості «ТОРОНТО 2024»
- САБІНІ МОСКАЛЕНКО – дворазовому Лауреату І премії
ІІІ Всеукраїнського двотурового фестивалю-конкурсу мистецтв «РІЗДВЯНА УКРАЇНА» (м. Київ, 2024) та Лауреату ІІ ступеня
Міжнародного двотурового багатожанрового фестивалю-конкурсу «Різдвяна Зірка» (м. Запоріжжя, 2024)
Хай здійсняться усі ваші мрії! Невичерпного натхнення, нових творчих здобутків, всесвітнього визнання!
НАШІ НАЙЩИРІШІ ВІТАННЯ:
- ВАЛЕНТИНІ РЕВЕНЧУК – викладачу-методисту, кандидату педагогічних наук, доценту – за високий професіоналізм та любов до музики, які Ви щедро передаєте вашим учням. Найкраща нагорода для вчителя – успіхи його вихованців!!!
- БАТЬКАМ – Олегу Вадимовичу та Тетяні Олексіївні. Успіхи ваших дітей – ваші успіхи!!! Бажаємо Вам міцного здоров’я, життєдайної енергії, мудрості й терпіння у благородній справі виховання дітей.
НІЖИНСЬКА ХОРЕОГРАФІЧНА ШКОЛА ПИШАЄТЬСЯ ВАМИ!!! ТВОРЧОЇ НАСНАГИ ВСІМ!!! КРОКУЄМО РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!!!
![](https://scontent.fiev7-3.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/429648515_1650134152391498_6359391353186185868_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=c42490&_nc_ohc=uo64xew-mCIAX9_Z25J&_nc_ht=scontent.fiev7-3.fna&oh=00_AfDH-5IihQKKKxb_sLWjg85q5Wus4I1cgNDdGyRqYdQgYw&oe=65E455ED)
![](https://scontent.fiev7-4.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/428626849_1650128325725414_1019055819736549659_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=c42490&_nc_ohc=AZC_p5dw59gAX_FSZvb&_nc_ht=scontent.fiev7-4.fna&oh=00_AfArVWAkcT9tHjAtdwyJVUkEdSYVYW0cgD5nLJw6alaPQA&oe=65E48BE1)
![](https://scontent.fiev7-3.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/428613729_1650128552392058_5582250976367461105_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=c42490&_nc_ohc=JrTAkPggwMUAX8FfKIO&_nc_ht=scontent.fiev7-3.fna&oh=00_AfAhJmRgnE_uwSSVJ8YkTvdjfpSLgck9vyZ8EVjGe2IunA&oe=65E5563B)
![](https://scontent.fiev7-3.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/429672336_1650129719058608_3079055540453045611_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=c42490&_nc_ohc=Ic3H6927j7oAX8wuiub&_nc_ht=scontent.fiev7-3.fna&oh=00_AfD3aWtBs7a5wBzqvGui4kp0OUfYJimgWYdYn2DgIKpkCg&oe=65E4D737)
![](https://scontent.fiev7-4.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/429688215_1650128562392057_7540270138636867279_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=c42490&_nc_ohc=YMhdwuPQFAQAX-dKu2u&_nc_ht=scontent.fiev7-4.fna&oh=00_AfAh4PpztVlUNfVF_U_LzmXKSywZZ9CGiyh-80Eqyz337w&oe=65E4A0B7)
Ніжинська хореографічна школа
Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram