Високі польоти з квадрокоптером DJI Mavic 3 Fly More Combo: Огляд, технічні характеристики та використання

Квадрокоптер DJI Mavic 3 Fly More Combo – це передовий дрон, який об’єднує в собі високу якість зйомки, довгий час польоту та широкий функціонал. Цей комплект включає в себе все необхідне для вдосконалення вашого досвіду польоту та створення захоплюючих аеріальних знімків і відео.

65dd952773def.webp

Основні технічні характеристики квадрокоптера DJI Mavic 3 Fly More Combo

 • Максимальний час польоту: до 46 хвилин
 • Максимальна швидкість: 68 км/год
 • Камера: Hasselblad 4/3-дюймовий сенсор
 • Роздільна здатність відео: до 5.1K
 • Функції: HDR, Hyperlapse, ActiveTrack, та інші

Хто обирає квадрокоптер DJI Mavic 3 Fly More Combo

Квадрокоптер dji mavic 3 fly more combo ідеально підходить для фото- та відеозйомки, як для професійних фотографів і відеографів, так і для любителів, які хочуть отримати вражаючі аеріальні знімки та відео.

Переваги квадрокоптера DJI Mavic 3 Fly More Combo

 • Довгий час польоту
 • Висока якість зйомки
 • Розширені функції і можливості
 • Компактний і зручний дизайн
 • Багатофункціональний пульт дистанційного керування

65dd952d9fe55.webp

Сфери застосування квадрокоптера DJI Mavic 3 Fly More Combo

 1. Фото та відео зйомка: зйомка високоякісних фото та відео з висоти дозволяє отримати унікальні ракурси та панорамні знімки, використання для створення рекламних відеороликів, фотосесій, аерозйомки нерухомості тощо.

 2. Дослідження та дослідницькі роботи: використовується для зйомки з висоти наукових об’єктів, природних резерватів, археологічних пам’яток та інших об’єктів для наукових досліджень.

 3. Рятувальні та допоміжні операції: використовується для пошуку та рятування людей у важкодоступних місцях, допомагає в оперативній реагуванні на надзвичайні ситуації.

 4. Агрокультура та геомапування: використовується для моніторингу та аналізу стану сільськогосподарських угідь, виявлення проблемних ділянок та оптимізації виробничих процесів.

 5. Туризм та відпочинок: забезпечує можливість відчуття незабутніх емоцій від польотів та дивовижних краєвидів під час подорожей та відпочинку.

 6. Моніторинг та інспекція: використовується для моніторингу стану будівель, трубопроводів, ліній електропередач, доріг та інших інженерних споруд.

 7. Розваги та розвивальні заняття: використовується для організації аеромодельного спорту, конкурсів, фестивалів, а також для навчання та розвитку навичок управління квадрокоптером.

Ці сфери застосування демонструють широкі можливості квадрокоптера DJI Mavic 3 Fly More Combo в різних галузях діяльності.

65dd95347d3d8.webp

Де купити квадрокоптер DJI Mavic 3 Fly More Combo

Дрони (https://www.optics-pro.com.ua/kvadrokopteri/) DJI Mavic 3 Fly More Combo доступні для придбання в інтернет-магазині OpticsPRO за вигідною ціною та зі швидкою доставкою по всій Україні. Ви можете замовити його зараз та насолоджуватися усіма його перевагами.

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь