Навколо річки Остер, яка цьогоріч, як ніколи повноводна в Ніжині, ведуться дискусії. Бо така повноводна вона не всюди. В Крутівській громаді стверджують, що в Острі біля Ніжина води немає, і причиною цього є те, що вище за течією аграрії нагородили незаконних перемичок, які затримують воду і перетворюють річку в систему ставків. Про це пишуть у спільноті Крутівська ОТГ: новини і життя. До допису додано світлини – одна з таких незаконних споруд у Крутах.
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/417553335_911817794282398_6234630695472938871_n.jpg)
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/417696315_911817830949061_4521039115618821483_n.jpg)
За роз’ясненням ми звернулися до заступника начальника Ніжинської експлуатаційної дільниці Деснянського БУВР Станіслава Черпіти.
Пан Станіслав запевнив, що всьому на Острі, в тому числі, і в районі Крут, немає жодної незаконної перемички, а останні 3, які все ж були, прибрали ще 5 років тому.
Те, що на фото (якщо придивитися, там видно дві труби), С. Черпіта називає гідроспорудою: вона притримує рівень води в районі, а якщо її прибрати – води у Крутах не буде.
Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram