Любов до творчості неможливо підробити або вигадати, вона або є, або її нема, до неї або тягнеться душа, або тобі просто байдуже. Мисткиня пані Олена Холодняк, з села Комарівка, що на Ніжинщині, очолює творчий гурток при місцевій бібліотеці. Чим займаються у гуртку?.. Малюють, роблячи цей світ трішки яскравішим… На папері, деревині, склі.
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/1-2.jpg)
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/2-2.jpg)
Пані Олена за освітою художник декоративного розпису. Захоплення мистецтвом розпізнала і в вихованцях гуртка: їх поки що небагато, всього п’ятеро, але розуміють один-одного мало не з півслова. Наймолодшому 5 років, найстаршому – 12.
Час за творчістю летить непомітно. “Я лише трішки підказую, – говорить майстриня, – а далі дітки самі проявляють ініціативу і творчу уяву”.
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/6.jpg)
Вдома у майстрині багато виробів, прикрашених петриківським розписом. “Я ніколи не втомлююся від цих занять, – зізнається майстер, – навпаки, з криниці мистецтва я черпаю натхнення і нові позитивні емоції”.
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/419097005_1171203737589258_2281741406458276981_n.jpg)
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/419248268_750689707208770_6579528277819257932_n.jpg)
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/419344014_1111210080130505_7736309264480135423_n.jpg)
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/420525651_701302901968796_3813129593362038541_n.jpg)
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/420525657_1127815748257685_8348844201015372024_n.jpg)
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/421517577_728091226158186_2448285622438727044_n.jpg)
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/421921890_1379279476064363_1624255799308798638_n.jpg)
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/422076341_1697408450792437_2695791550083966900_n.jpg)
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/9.jpg)
Спілкувалася Валентина Пильник
Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram