У страшні часи, коли в Україні війна, є місце і для добрих справ. Так 10 квітня у Лосинівській громаді відбулася акція “Посади дерево!”.
Працівники Лосинівської селищної ради спільно із старшокласниками, старостами та працівниками галузі культури висадили на території Лосинівської громади туї та саджанці самшиту.
Ця благородна акція – символічний заповіт від старших поколінь – молодшим – цінувати мир, життя, вміти захищати свою Батьківщину. А дитина, що посадила разом із дорослим своє дерево, як символ народження нового, мирного життя, стане згодом відданою Батьківщині, її справжнім патріотом.
Дякуємо кожному, хто долучився до акції. Ви зробили хорошу справу!
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/433967591_455862236975290_3277850199754092700_n.jpg)
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/434028838_455861550308692_2626180208175281580_n.jpg)
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/434030110_455861553642025_2586207365697797278_n.jpg)
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/434035096_455862243641956_6396626800698632300_n.jpg)
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/434406481_455861856975328_6289670420076276807_n.jpg)
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/434406839_455862060308641_4728741805723581179_n.jpg)
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/434407931_455862166975297_5733729969111035280_n.jpg)
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/434408507_455861790308668_4198803229505710113_n.jpg)
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/434426977_455861806975333_451246022705278626_n.jpg)
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/434461677_455862216975292_863445265079010474_n.jpg)
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/434476254_455862383641942_2045709478435819520_n.jpg)
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/434484855_455861720308675_277731422708695319_n.jpg)
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/434513756_455862063641974_3857692954468138201_n.jpg)
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/434547818_455862496975264_8413137250848325547_n.jpg)
Лосинівська територіальна громада
Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram