До дня довкілля та підтримуючи Загальнонаціональну акцію єднання та віри «Випускники-2024 року для майбутніх поколінь», 11-класники Кобижчанського закладу освіти, що на Ніжинщині, завершуючи навчання і прощаючись з дитинством, вирішили озеленити територію закладу та висадили туї. Бо це саме те покоління, яке відбудовуватиме Україну після Перемоги!
Сьогодні, у такі тяжкі часи випробувань, кожен випускник мав змогу посадити дерево у своєму селі, щоб через декілька років уже своїм дітям показати, якою сильною була віра в нашу державу. Саджати дерева – завжди виграшна стратегія!
Цей крок єдності – символ нашим воїнам на передовій щодо незламної віри в Перемогу! Цей крок – підтримка загальноєвропейської зеленої Угоди (Green Deal). Випускники війни – це майбутні архітектори нової України – незламної і зеленої!
![](https://scontent.fiev25-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/436301882_897657915494393_7222425613452616322_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=bxQxfwuoYx4Ab7aogkb&_nc_ht=scontent.fiev25-2.fna&oh=00_AfAvgzhcTbgjOKvyFSDU0l2jw6KIrNsmXpqYTJRZTcqeHQ&oe=6625A930)
![](https://scontent.fiev25-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/435791446_897657972161054_510479759492585404_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=_5zyybcy_s4Ab7bsqM-&_nc_ht=scontent.fiev25-2.fna&oh=00_AfDOgcbF2L8VngEgXsFKkn7SB8kw-3gnRPsyxOo0SkPvjA&oe=66259F9B)
![](https://scontent.fiev25-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/435707478_897657998827718_2055780712609376019_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=p9KMZ2-WmigAb7nws53&_nc_ht=scontent.fiev25-1.fna&oh=00_AfATF2Isc_lZydBfiuq42A1c4e8cc9vWfISXjgCWpLSGdg&oe=66258DB0)
![](https://scontent.fiev25-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/436240206_897658012161050_8078157740146709755_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=Q1zFdyWupmEAb51SBmC&_nc_ht=scontent.fiev25-1.fna&oh=00_AfCTe0xlw4_LVTQv_eCwQykNIgiVmYEqMl-5_Np9EHoXlg&oe=662589DE)