До 5 травня! Як учасникам бойових дій отримати грошову допомогу

 

 

 

 

Відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» щорічно до 5 травня учасникам бойових дій  виплачується разова грошова допомога у розмірі, який визначається Кабінетом Міністрів України.

Інформуємо, що виплату щорічної разової грошової допомоги  до 5 травня можуть отримати: учасники бойових дій, інваліди війни, учасники війни, особи, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, особи, на яких поширюється чинність Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», а також жертв нацистських переслідувань.
Для отримання цієї виплати учаснику бойових дій, який демобілізований, не є пенсіонером чи інвалідом війни, необхідно подати до 10 березня.
– заяву до Ніжинського об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки
– реквізити розрахункового рахунку, на який будуть перераховані кошти;
– посвідчення УБД.
При собі мати оригінали паспорту та військового квитка.
Інвалідам і пенсіонерам не потрібно подавати заяв, вони отримують ці кошти автоматично. Виплата грошової допомоги проводиться кожному ветерану до 5 травня поточного року відділеннями поштового зв’язку за місцем проживання одержувачів або через установи уповноважених банків.
Органами соціального захисту населення спільно з установами, в яких ветерани перебувають на обліку, формуються списки ветеранів війни у розрізі відповідних категорій, тому звертатися до управлінь соціального захисту населення та подавати будь-які документи не потрібно.
Особи, які не отримали разової грошової допомоги до 5 травня мають право звернутися за нею та отримати її до 30 вересня відповідного року, в якому здійснюється виплата допомоги.
mynizhyn.com
за інформацією Ніжинського об’єднаного міського
територіального центру
комплектування та соціальної підтримки 

 

 

Вам може бути цікаво

Одна думка по “До 5 травня! Як учасникам бойових дій отримати грошову допомогу

 1. Я – адвокат та надаю правову допомогу зі стягнення в судовому порядку одноразової грошової допомоги особам, які отримали інвалідність внаслідок поранення, контузії, травми, каліцтва або захворювання, пов’язану з виконанням обов’язків військової служби під час перебування в країнах де велися бойові дії, зокрема в республіці Афганістан.
  Працюю офіційно, підписуючи з клієнтом договір про надання правової допомоги.
  Працюю за мінімальною передоплатою, повна оплата моїх послуг тільки після фактичного отримання виплати клієнтом.
  Якщо Вас цікавлять мої послуги, прошу звертайтеся!
  Мої контактні дані: тел. 063 262 03 68, 098 851 62 62,
  e-mail: lomanova.v.i@gmail.com.

Залишити відповідь