Сьогодні, 24 травня у Ніжині стартував фестиваль «Faza Fest» – це молодіжний творчий захід, який покликаний розкрити таланти молоді і зробити самовираження доступнішим. Головним ідейним ініціатором фестивалю є Семенченко Василь – студет 2 курсу Філологічного факультету Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя.
“Я просто зустрічав на вулиці талановитих людей і тут виникла така ідея – зробити фестиваль для творчих людей без заявок і лишніх офіційностей,” – розповів нам Василь.
![фестиваль, Графський парк](http://www.mynizhyn.com/image/news/misto/24052019_festuval4.jpg)
Сьогодні можна було відвідати галерею в лісі, музичний вечір і Land Art – це напрямок в мистецтві, що виник в США в кінці 1960-х років, в якому художник створює твір нерозривно пов’язаний з природним ландшафтом.
Такий оригінальний напрямок в мистецтві відтворив у Графському парку студент 2 курсу Природничо-географічного факультету НДУ – Володимир Мальцев. Тут вам і розбите серце, і руни, і людина в якій кожен може впізнати себе.
![фестиваль, Графський парк](http://www.mynizhyn.com/image/news/misto/24052019_festuval26.jpg)
– 20.00 – 22.00 – літературник.
Приходь на фестиваль «Faza Fest» і отримай заряд натхнення, позитиву і драйву!
![фестиваль, Графський парк](http://www.mynizhyn.com/image/news/misto/24052019_festuval0.jpg)
![фестиваль, Графський парк](http://www.mynizhyn.com/image/news/misto/24052019_festuval3.jpg)