Ніжинці підтримують флешмоб «Кинувши сміття не забудь хрюкнути»

 

 

 

 

Минулого тижня журналісти сайту «Нежатин» розпочали флешмоб, аби привернути увагу ніжинців до проблеми забруднення нашого міста!

Чисто не там де прибирають, а там де не смітять. Ми можемо скільки завгодно нарікати на комунальні служби Ніжина, але факт залишається фактом: “Чисто в нашому місті стане тоді, коли в головах ніжинців з’явиться світла ідея «кожен з нас відповідальний за наш дім — Ніжин”. Поки ми не поважаємо власної домівки, власного міста та власної Батьківщини, ніхто нас поважати не буде, бо свиней ніхто не поважає їх лише розводять…

Містяни чи гості міста можуть поділитися світлинами-доказами про «свинську» поведінку українців на адресу електронної пошти nezhatin@gmail.com або у вайбер 068 356 70 59.

 

Ми нікого не будемо звинувачувати, або писати заклики до комунальних служб, бо дуже часто сміття знаходиться в 4 метрах від сміттєвої урни, бо донести “ліньки”… Ми просто хочемо, щоб люди подивилися на себе зі сторони й замислилися…

Публікуємо надіслані містянами світлини за останні декілька днів! Дякуємо кожному небайдужому ніжинцю!

Дивлячись на останні світлини виникає питання: “Чи важко донести папірець додому, невже кидати собі під ноги приємніше?”

Зупинка “9 школа” біля Велмарту

 

Зупинка “9 школа” біля Велмарту

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь