Bжe з 1 сeрпня на українців чекає приємний сюрприз

 

 

 

 

З 1 серпня очікується зниження тарифів у сфері ЖКГ послуг. 

 Зокрема зменшиться ціна на електроенергію для непобутових споживачів. Про це розповіла глава НКРЕКП Оксана Кривенко.
 Повідомляє slovech.co

За її словами, вартість електроенергії знизиться у результаті перегляду тарифу для оператора системи передачі – Укренерго, затвердженого комітетом Верховної Ради з паливно-енергетичного комплексу 12 липня.

“Після старту роботи нового ринку електроенергії енергосистема, працювала в штатному режимі, перерв у енергопостачанні не відбувалося, споживачі не помітили погіршення якості поставки. При цьому заробили всі сегменти нового ринку”, – сказала вона.

Варто додати також, що “Нафтогаз України” розрахував нову ціну на газ для населення, яка буде діяти в липні. Починаючи з липня місяця, вартість газу знизиться на 11 % або на 648 гривень за кубометр.

Також державна компанія Укренерго знизила тариф на свої послуги з передачі електроенергії магістральними мережами на 10%. Відповідні зміни до тарифу набудуть чинності з 1 серпня 2019 року.

Про це повідомляє прес-служба Укренерго.

Зазначається, що зниження тарифу пов’язане із запровадженням в Україні нового ринку електроенергії з 1 липня 2019 року. Так, в умовах нового ринку, витрати компанії на придбання електроенергії для компенсації технічних втрат значно впадуть. Це дозволяє знизити і тариф на передачу електрики, який сплачують постачальники і який входить до собівартості електроенергії споживачів.

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь