НЕФКО у Ніжині: роботи у ЗОШ №10 під пильним контролем

 

 

 

 

Як ми вже раніше висвітлювали – наразі тривають роботи по комплексній термомодернізації в Ніжинській ЗОШ №10 згідно з проектом підготовленим компанією Ramboll, у рамках програми Енергоефективності НЕФКО.

Повідомляє сайт “Нежатин”

Проте, до виконавця робіт, ТОВ «Творець» попередньо були озвучені зауваження стосовно якості утеплення фасаду, а саме – порушення технології приклеювання утеплювача. Наразі недоліки усуваються.

Треба зазначити, що втіленню проекту наразі приділяється велика увага зі сторони корпорації НЕФКО та влади міста. Висвітлюють процес місцеві ЗМІ. І звичайно за процесом спостерігає громадськість, серед яких адміністрація школи та батьківський колектив.

Саме для того, аби обговорити якість виконання робіт по термомодернізації навчального закладу, 13 вересня до Ніжина завітали представники екологічної фінансової корпорації НЕФКО.

Зустріли їх міський голова Анатолій Лінник, його заступник Григорій Олійник,  начальник управління освіти Станіслав Крапив’янський, начальник інвестиційного відділу Денис Ворона, т.в.о. директора Сергій Никонець, виконавець робіт та представник технічного нагляду.

Представниця НЕФКО Анна Мінакова привітала Ніжин з початком такого грандіозного проекту і висловила сподівання, що після цього першого проекту послідують наступні.

«Проект почався непогано, але по ньому є певні питання до підрядника. Гадаю це все урегулюється. НЕФКО велику увагу приділяє питанню якості, тому що відповідно до наших ДБНів строк служби мінеральної вати має бути не менше 25 років. І якщо вона неправильно встановлена, то може лопнути через один-два роки. Для  нас це недопустимо. І тому з нашого боку є велика увагу до втілення даного проекту», – зазначила Анна Мінакова.

Також представник корпорації зауважила, що по кредитному договору є дві сторони – Ніжинська рада і НЕФКО.  Для допомоги місту по даному проекту залучений консультант датської компанії Ramboll. За всіма звітами по виконанню робіт ведеться зовнішній моніторинг, яким займається контролююча організація.

«Ви, мабуть, уявляєте, яка увага приділяється всім питанням проекту: якості, безпеці, фінансам. Ні про яку корупцію тут і мови вестись не може», – підкреслила Анна Мінакова.

У цьому її підтримав міський голова Анатолій Лінник, запевнивши, що це важливе питання для міста.

«І ми приділяємо велику увагу даному проекту. Для нас він новий і на ньому ми вчимось впроваджувати подібні. Звичайно були певні помилки, але на сьогоднішній день ми оперативно реагуємо на них, зосереджуючись на якості виконання робіт. Наразі ми налагоджуємо комунікації, алгоритм самих дій і необхідність внесення змін. Тут є нюанси, але вони вирішуються», – запевнив очільник міста.

У підсумку зустрічі представники міської влади та корпорації НЕФКО оглянули будівельний майданчик,оцінили вже виконані роботи і обговорили додаткові можливості у рамках підписаного договору.

Марина Волинець

 

 

Вам може бути цікаво

Одна думка по “НЕФКО у Ніжині: роботи у ЗОШ №10 під пильним контролем

  1. Ніхто не бачив коли починали клеїти, коли стіну за.уячили тоді позбігались “експерДи”, здирайте. Лежить вся мінвата на землі здерта.

Залишити відповідь