У Ніжині мітингували проти закриття тубдиспансеру. ФОТО

 

 

 

 

Останній тиждень все більших обертів у Ніжині набирає ситуація з можливим закриттям Ніжинського протитуберкульозного амбулаторно-поліклінічного відділення. І колектив медичного закладу, і громада, і влада міста виступають проти такої оптимізації.

Противники закриття по різному демонструють свою позицію: офіційними заявами, онлайн голосуванням та збором підписів проти закриття протитуберкульозного диспансеру.

Читати по темі: У Ніжині люди проти закриття тубдиспансеру

“У нас дуже дружний колектив. Ми використаємо всі можливості й зробимо все, що в наших силах, аби заклад не закрили. Якщо не подіє мітинг, прийматимемо інші міри”, – коментують працівники протитуберкульозного диспансеру.

Занепокоєння людей є небезпідставним. Всі розуміють, що хворі на туберкульоз мають обслуговуватися у закладі, який забезпечує безпечну відстань для здорових людей, зокрема – дітей. І таким місцем є нинішня адреса розміщення відділення по вулиці Козачій.

Проте пілотний проєкт по реорганізації медзакладів, запущений на Чернігівщині, як і реформа Укрпошти, змінює ситуацію вкрай. Тепер протитуберкульозний диспансер має переїжджати до єдиного медичного містечка, де наразі обслуговується пацієнти з усього Ніжина, враховуючи дітей, людей похилого віку та дорослих.

Зазначимо, що збір підписів проти закриття медзакладу продовжується і наразі їх вже близько 3 000.

Ситуацію висвітлив і канал “Україна”

 

 

Вам може бути цікаво

Одна думка по “У Ніжині мітингували проти закриття тубдиспансеру. ФОТО

  1. Закриття протитуберкульозного диспансеру – це справжній геноцид мешканців м.Ніжина та прилеглих районів!!!
    Виходить, що тільки працівникам закладу не байдужа доля людей і їхнє здоров”я! Куди дивиться влада!!!
    Коли на людях припинять ставити експерименти???

Залишити відповідь