На Чернігівщині оголошено підозру керівнику підприємства, який привласнив більше п’яти мільйонів гривень

 

 

 

 

Фігурант заволодів коштами підприємства з іноземними інвестиціями.

Слідчі поліції встановили, що у 2018 році керівник одного із сільськогосподарських підприємств, який одночасно є депутатом районної ради, уклав договір купівлі-продажу сільськогосподарської продукції з підприємством з іноземними інвестиціями. Ті здійснили оплату за товар та перерахували на надані рахунки понад п’ять мільйонів гривень.

Після отримання передплати фігурант  не виконав умови договору, зокрема він  не перевіз  сільськогосподарську продукцію для зберігання  у чітко визначене сторонами місце. Натомість розвіз товар  на три   елеватори, які були розташовані у різних областях. Згодом зловмисник реалізував зібраний урожай не підприємству-покупцю, а  іншим юридичним особам.

Сьогодні, 7 липня, фігуранту оголошено підозру. Йому інкримінують вчинення злочину, передбаченого ч. 4 ст. 190 (Шахрайство), ч. 2 ст. 364-1 (Зловживання повноваженнями службовою особою юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми), ч. 1 ст. 209 (Легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом) Кримінального Кодексу України.

Вирішується питання про обрання відносно підозрюваного міри запобіжного заходу. Йому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 12-ти років з конфіскацією майна.

 

Управління комунікації

Національної поліції України

(за матеріалами Головного слідчого управління НПУ)

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram.

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь