11 березня у спортивному залі Ніжинського державного університету ім. М. Гоголя відбулися змагання з волейболу серед студентської молоді.
Цей спортивний захід відбувся за підтримки міського голови Олександра Кодоли, за активної участі в організації та проведенні міського центру фізичного здоров’я «Спорт для всіх» та викладачів кафедри географії, туризму та спорту Ніжинського державного університету ім. М. Гоголя.
Традиційно в НДУ проходять спортивні заходи, де студенти можуть проявити свою спритність, витривалість та волю до перемоги. Участь у змаганнях взяли 5 команд. Змагання, як і завжди, відбувалися в дружній атмосфері, але у запеклій боротьбі, тому що кожна команда прагнула посісти призове місце.
За підсумками змагань місця розподілились наступним чином:
1 місце – збірна команда факультету психології та соціальної роботи,
2 місце – збірна команда історико-юридичного факультету,
3 місце – збірна команда природничо-географічного факультету.
Переможці та призери змагань були нагородженні грамотами та медалями, а також був відзначений найкращий гравець турніру: Мартинова Еліна (історико-юридичний факультет).
Вітаємо переможців та призерів змагань, бажаємо подальших перемог та успіхів.
Інфомацію взято зі сторінки директора МЦ “Спорт для всіх” Сергія Півня
![](https://scontent.fdnk1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/p403x403/159623654_1788213404671395_679334360800403655_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=1-3&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=Hf3wKqLXBMQAX8tgfty&_nc_ht=scontent.fdnk1-1.fna&tp=6&oh=ad53dc4def811e3b075c03d79c8f418f&oe=606EE10F)
![](https://scontent.fdnk1-4.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/p403x403/159367845_1788213434671392_8992358009013835957_n.jpg?_nc_cat=103&ccb=1-3&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=_yBdrPyr-BQAX-WKa7D&_nc_oc=AQkOnzOqEboWLvycD13pnDnJKTJZ5vSUK3uTX2YywKDmcVYlDTjsc_Ic-fJ4K5UaVv0&_nc_ht=scontent.fdnk1-4.fna&tp=6&oh=35d800ca54db6422560d748e79cc79da&oe=6070CE89)
![](https://scontent.fdnk1-3.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/p417x417/159796308_1788213468004722_1979880869350074976_n.jpg?_nc_cat=104&ccb=1-3&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=XkWX5mxrilYAX8GU27d&_nc_ht=scontent.fdnk1-3.fna&tp=6&oh=a96a195194967635cffda1f8d0a91069&oe=6071D37B)
![](https://scontent.fdnk1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/s600x600/160030114_1788213508004718_4955989166243955825_n.jpg?_nc_cat=110&ccb=1-3&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=lE89D0LCq14AX-osK-X&_nc_ht=scontent.fdnk1-1.fna&tp=7&oh=1ba9ead5731b00cc3905afff7d795f4b&oe=606FA50C)
Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram