Упродовж 19-21 квітня проведені зустрічі та консультації щодо Великодніх богослужінь та освячення пасок.
До обговорення даного питання долучились представники правоохоронних органів, керівники всіх територіальних громад Ніжинського району, керівники релігійних організацій, храмів і соборів району всіх конфесій.
Під час консультацій було прийняте одне спільне бачення – храми й собори в комендантську годину будуть закриті, богослужіння проводитися не будуть.
Адже небезпека ракетних ударів, атаки й провокацій ворога нікуди не зникли. Комендантська година залишається актуальною, тому кожен вірянин зможе освятити великодній кошик 23.04 в період з 13.00 до 21.00 години та 24.04 в період з 5.00 до 10.00 години.
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2022/04/278571730_1049660858966753_8816774221472076874_n.jpg)
Ніжинська районна військова адміністрація
Фото з мережі
Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram