“Рішення про демонтаж було прийнято в січні цього року. А дискусії навколо цього пам’ятника тривали вже близько десятиліття” – так прокоментував подію Ніжинський міський голова Олександр Кодола на своїй сторінці у соцмережі Фєйсбук.
Додамо, що подія знакова. Наш Ніжин впевнено відмовляється від російського впливу, як імперського так і комуністичного. Ми доводимо, що правильно розуміємо свою історію. І добре знаємо значення слів “продрозверстка” та “колективізація”. Це саме те чим відзначились для нашої Ніжинщини “герої”чий пам’ятник сьогодні демонтували. Віримо і робимо все для Української незалежності. Війна показала наскільки ми сильні! Руйнуючи та “демонтуючи” подібні “пута” ми готуємо плацдарм для Великого Будівництва Нової України!
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2022/05/280560620_3175193009394140_1613360994513656605_n-1.jpg)
Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram