Субсидії під час війни: яких змін чекати

 

 

 

 

Українці мають право на отримання субсидії за житлово-комунальні послуги, якщо відповідають критеріям, визначеним Міністерством соціальної політики.  Заступник міністра соціальної політики Віталій Музиченко в ефірі “Суспільне спротив” розповів, чи зміниться порядок нарахування субсидій через війну.

За його словами, найближчим часом в правилах призначення субсидій нічого змінюватися не буде.

“Можливо, зміниться адміністрування, але для людей це буде непомітно. Ми закликаємо кожного вже зараз подумати, чи потрібна вам субсидія. І звертатися до органів соціального захисту населення, через ЦНАП, пошту, “Дію”, — підсумував він.

“Бюджет недовиконується. На сьогодні бувають певні затримки, але не великі. Пенсійний фонд має проблеми із наповненням. Вони не катастрофічні і міжнародні донори нам допомагають із фінансуванням видаткової частини і частково з пенсіями. В цьому році нам вдалося і проіндексувати пенсію і забезпечити виплати в належному розмірі”, — розповів Віталій Музиченко.

Нагадаємо, що до кінця 2022 року уряд планує двічі здійснити перерахунок пенсій у бік підвищення. Крім загального зростання виплат для усіх громадян пенсійного віку, окреме підвищення отримають люди, яким виповнилося 70 або більше років.

zn.ua

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь