Повномасштабна агресія рф показала ніжинцям та всій Україні міцність польсько-української дружби. Святкування Дня Незалежності Польщі у такі часи особливо знаково для нашої держави та Ніжина, який вже давно став рідною домівкою для багатьох поляків!
10 листопада у Ніжинській гімназії #2 відбулися святкові заходи організовані Веронікою Мандрико, донькою Фелікси Белінської – засновниці Спілки поляків Ніжина “Астер”, приурочені до Дня Незалежності Польщі, яке святкується 11 листопада.
На святкування Дня Незалежності Польщі до Ніжинської гімназії завітали численні гості, в ході заходу відбувся міжнаціональний онлайн діалог, пролунали вірші та пісні польською мовою у виконанні юних ніжинців.Камерний і душевний захід ще раз довів: Польща та Україна справжні друзі й ця дружба з часом лише міцніє.
![Возможно, это изображение 13 человек, люди стоят и в помещении](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/314492080_505485508288075_728356820217697324_n.jpg?_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=qiVrRDmOTH4AX9aPNRU&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AfBABo69n0H41Uyxm7lW60FlWnGuxMfNvNZ_ZAuqdMqTbQ&oe=6371F810)
![Возможно, это изображение 3 человека, люди стоят и в помещении](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/315034880_505485551621404_1839733630867007943_n.jpg?_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=fIZNnzbeGJkAX-rxgxU&tn=Doaw2LqimUXXkrvd&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AfAsAf83uCJrXUfELMi6QkytWxO4WaYGGS1-J0wJCI9bEA&oe=63731135)
![Возможно, это изображение 6 человек, люди стоят и в помещении](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/313425945_505485651621394_4806581914539477213_n.jpg?_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=FsInE5AWFJwAX_z9vVE&_nc_oc=AQlBL2Hy2RnDo2fPXZAW_yxKI9r3VSKZE_NZExovkCCTI3bXuCJZ3u11ITOrfbzazc8&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AfCCeF6APm_FsJG0oX3FObwHdAEMnZo6TCiQdYxagv4xGw&oe=63726009)
![Возможно, это изображение 2 человека, люди стоят и в помещении](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/314500501_505485524954740_7176092837460355140_n.jpg?_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=QRbXOLQj23YAX_vIb3S&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AfCZHn5P7ON8J11aszi9qdFrKx0CqhNZN1gYlGbicWDOBw&oe=63724B3E)
![Возможно, это изображение 10 человек, люди сидят, люди стоят и в помещении](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/314498103_505485628288063_336870451709525608_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=NIjkP-b2F8gAX_H_p4V&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AfACAbLNvgturPl0Z872x23ejUBNE3_V_v4AexG_Ez750g&oe=6371F5A5)
Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram