Під час захисту рідної землі загинув ніжинець Сипливець В’ячеслав.
Народився В’ячеслав 28 квітня 1985 року у Ніжині. Навчався у ЗОШ №6. Потім вступив на навчання у Київське вище професійне училище залізничного транспорту. Після закінчення училища працював та проживав у місті Києві.
З початком повномасштабного вторгнення вступив добровольцем до лав територіальної оборони міста Ніжина. А у квітні 2022 року перейшов до лав ЗСУ. Неодноразово просився захищати Батьківщину на передовій. Свій життєвий шлях закінчив у складі 214-го окремого батальйону.
З теплом згадують В’ячеслава дружина, батьки, рідні. Віримо, що він береже нас з неба.
Про дату поховання буде повідомлено пізніше.
Ніжинська міська рада