За результатами ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України команда здобувачів освіти Ніжинської міської територіальної громади серед лідерів за кількістю отриманих балів на конкурсі-захисті.
Повідомляє Ніжинська міська рада.
Із 20 юних науковців 7 закладів освіти міста Ніжина (гімназії № 3, гімназії № 10, ЗОШ І-ІІІ ст. № 7, ЗОШ І-ІІІ ст. № 15, ННВК № 16 “Престиж”, ліцею, НБДЮ) 13 вибороли призові місця: 8 – перших, 3 – других, 2 – третіх.
Взірцевий результат продемонстрував педагогічний колектив Ніжинського ліцею Ніжинської міської ради Чернігівської області при Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя, здобувачі освіти якого отримали 9 дипломів, з яких 6 – І, 1 – II та 2 дипломи III ступенів.
За рішенням оргкомітету та журі ІІ етапу Конкурсу на ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України область представлятимуть 8 юних науковців 3 закладів загальної середньої освіти міста Ніжина: ліцею, ЗОШ І-ІІІ ст. № 7, ННВК № 16 “Престиж”.
![Немає опису світлини.](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/330352855_702029484994353_6230629333175966821_n.jpg?_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=xczTgck-R7AAX-JlXxd&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AfBuM8WhihAZnAmdrLiL9kELJZ0p118Njc5yZRxWtQhPEg&oe=640E9F44)
Фото з мережі
Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram