Ніжин: покращуємо медичні послуги разом з Програма DOBRE

 

 

 

 

Робота по поліпшенню якості послуг у громаді почалась ще в 2021 році. Упродовж двох тижнів у Ніжинській громаді проводилось соціологічне опитування у рамках грантової програми DOBRE.

Мешканці Ніжинської громади висловили своє ставлення до розвитку нашої громади, необхідних першочергових змін та готовності долучитись до їх впровадження. За результатами опитування було визначено 3 пріоритетні напрямки, які потребують вдосконалення. На першому місці – стан доріг і тротуарів.

Фахівцями Програми DOBRE разом з робочою групою Ніжинської громади розроблено План з покращення послуг громади. Але 24 лютого 2022 року змінило як можливості донора, так і пріоритети громади. Тому було прийнято рішення працювати над другою послугою, яка була визначена в результаті опитування – медична послуга.

для всіх груп мешканців в громаді – це одна з найважливіших стратегічних цілей Ніжинської громади. У Ніжинських медичних установах постійно оновлюється застаріле обладнання. Адже нове обладнання для медустанов – це крок уперед у якості надання медичних послуг.

Сьогодні Ніжинська громада отримала обладнання, яке було надано пологовому будинку в межах програми DOBRE:

20 ліжечок для новонароджених Атон;

стіл операційний механо-гідравлічний SZ-01;

інкубатор неонатальний OKM 801;

столик реанімаційний OKM 730;

столик реанімаційний OKM 730 з LED фототерапією.Отримане медичне обладнання на загальну суму 1,8 млн грн. покращить якість надання послуг пацієнткам пологового будинку.

«Ми вдячні Програмі DOBRE за нове обладнання, яке осучаснить матеріально-технічну базу Пологового будинку та сприятиме підвищенню комфортних умов для пацієнтів пологового будинку» – зазначив міський голова Олександр Кодола під час робочого візиту до пологового будинку.Надана допомога вчасна та важлива, адже в умовах військової агресії рф щодо України новим викликом для медичної сфери нашої громади стало те, що Пологовий будинок надає послуги значно більшому потоку жінок, які є мешканками громад, що постраждали чи продовжують страждати від воєнних дій та окупації.

Допомогу Ніжинська громада отримала від програми USAID DOBRE в рамках проекту вдосконалення медичної послуги.

Ніжинська міська рада

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь