25 квітня відбулася щорічна зустріч з ліквідаторами наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.
Ліквідатори підіймали питання щодо соціального захисту, медичного забезпечення, проходження щорічного медичного огляду, санаторно-курортного лікування тощо.
Під час зустрічі порушили питання щодо облаштування пам’ятного знаку «Дзвони Чорнобиля». Зокрема, ліквідатори запропонували збільшити кількість місця для увіковічення померлих ліквідаторів.
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/1-18.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/2-18.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/3-16.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/4-12.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/5-13.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/6-10.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/7-5.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/8-9.jpg)
Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram