Щодня працівники КП “ВУКГ” почергово приступають до їх прибирання.
Завдяки цьому регулярному генеральному прибиранню вже було оновлено сміттєзбиральні майданчики на таких вулицях як: Космонавтів, Борзнянський Шлях, Чернігівська, Прощенка (частково), Амосова, Незалежності та Хмельницького. На черзі – Березанська, Липіврізька, Шепелівська та багато інших.
Процес генерального прибирання включає ряд важливих кроків. Перш за все, бригади фахівців КП “ВУКГ” промивають водою баки для сміття, сам майданчик з бетонною основою та огорожею.
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/355473306_660882316081726_223292169004220017_n.jpg)
Окрім того, виконується викос прилеглої території до кожного майданчика від високої трави.
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/355518976_660882442748380_4865916872314600264_n.jpg)
Також, виконується ліквідація стихійних сміттєзвалищ, які розташовані біля кожного майданчика для збору твердих побутових відходів.
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/355658239_660882372748387_2275741398294026956_n.jpg)
Крім того, КП “ВУКГ” замінює пошкоджені контейнери для збору змішаного твердого побутового відходу. Це важливий крок, оскільки правильне функціонування контейнерів забезпечує зручне сортування та зберігання відходів, а також запобігає їх розсіюванню у навколишнє середовище.
Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram