Поліція Чернігівського району встановлює обставини отримання 18-річним юнаком мінно-вибухової травми
13 листопада стався вибух невідомого предмета біля місцевого клубу в одному з сіл Чернігівського району. Внаслідок цього місцевий мешканець зазнав тілесних ушкоджень та був госпіталізований до лікарні.
У руці 18-річного хлопця вибухнув механічний запалювач до запальної трубки з МД-5М. Потерпілий зазнав мінно-вибухової травми та з травматичною ампутацією трьох пальців був поміщений до лікарні.
Наразі правоохоронці встановлюють обставини вибуху та походження боєприпасу в рамках кримінального провадження, відкритого за ст. 264 Кримінального кодексу України (недбале зберігання вогнепальної зброї та бойових припасів).
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/1-7.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/3-5.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/2-7.jpg)
Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram