Весна у розпалі, пломеніють тюльпани під синім небом, а ненависна росія обриває життя. Сьогодні, 19 квітня, в Носівці навіки попрощалися з Аліною Миколаєць. Дівчині було 25. Юнка була лейтенантом поліції.
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/333514_photo_2024-04-17_13-19-42_new_960x500_0.webp)
Зовсім молодою вона пішла на небо, так мало встигнувши зробити в своєму земному житті.
Аліна Миколаєць перебувала вдома на лікарняному, коли росія завдала ракетного удару по Чернігову. Дівчина отримала смертельне осколкове поранення й померла в реанімації.
Аліна народилася у Носівці, 25 вересня 1998 року. Життя тільки йшло на злет…
Сьогодні в Носівці було багато квітів, окроплених сльозами… Спільне горе пронизувало серця навіть у людей, які не знали дівчину за її життя. Бо невимовно боляче бачити обірване молоде життя, труну, куди разом з тілом поховали всі мрії, надії і завтрашній день…
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/435450763_3772785452966470_7866620881390261981_n.jpg)
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/436754643_794424652223410_1656599630751340565_n.jpg)
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/435410283_997387791531349_5013396741032945333_n.jpg)
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/436835214_973294240987048_6753698553391420752_n.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/435415734_338458645917831_7434345494107380087_n.jpg)
Не можна знайти слів, щоб втішити матір, яка йшла за труною, немов розп’ята на хресті. Навіть не йшла, її вели, а з грудей у матері згорьованим хрипом виривався біль…
Ми не пробачимо цього ніколи. За таке не буває прощення…
І небо гірко плакало сьогодні разом з усіма, коли несли труну, краплі дощу змішувалися зі сльозами людей.
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/436660541_929735928852356_1000893491974867933_n-1.jpg)
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/435480858_2290569937819490_7440824264653178295_n.jpg)
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/435416474_449731134249837_7876990168153406912_n.jpg)
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/435460231_832803555338169_6707954648545287614_n.jpg)
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/436703292_839509118002033_4630468776750692631_n.jpg)
Нехай буде світлою пам’ять про Аліну… Нехай її душа, прекрасна і щира, знайде спокій в обителі Божій…
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/435407230_984104503244473_7993074690876088136_n.jpg)
Фото Наталії Рульової для сайту Нежатин