У Ніжинській стоматполіклініці безкоштовно протезуватимуть зуби військовим

 

 

 

 

Ніжинська стоматполіклініка отримала пакет НСЗУ  (пілотний проект по Україні) згідно якого будуть безкоштовно протезувати зуби військовослужбовцям. Договір укладено строком до 1 грудня 2024 року.

Підприємством для здійснення протезування закупляються матеріали із Німеччини, які будуть використовуватись для виготовлення зубних протезів.

На сьогоднішній день Ніжинська стоматполіклініка – єдине підприємство в області, яке підписало цей договір.

Міністерство охорони здоров’я України спільно з Національною службою здоров’я України запустило пілотний проект «Зубопротезування окремих категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України». Ініціатива реалізується додатково до Програми медичних гарантій, у бюджет на 2024 рік закладено 750 млн грн. Розпорядником коштів є Національна служба здоров’я України.

Хто може отримати послугу безоплатно:

–        учасники бойових дій;

–        особи з інвалідністю внаслідок війни;

–        військовослужбовці.

Скористатися програмою безоплатного зубопротезування пацієнт може один раз протягом року. Гранична вартість наданих медичних послуг, згідно з постановою уряду, не може перевищувати 14 984 гривні.

Щоб отримати послугу, необхідно звернутися до медичного закладу, який входить до списку законтрактованих учасників пілотного проекту.  Попередньо отримавши направлення від лікаря-стоматолога, підготувати пакет копій документів з пред’явленням їх оригіналів та написати заяву.
Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь