Ця артезіанська свердловина розташована в центрі села Сальне. З бюветом. Спостережливий читач зауважить: так тут же не джерельна вода. Кваплюся повідомити: для сальненців рідна вода цілюща. А декоративні лелеки, що примостилися на даху цієї споруди, створюють враження затишку і розміреного сільського життя.
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/442417819_2177907325890758_2762809968643780423_n.jpg)
Об’єкт спорудив місцевий с/г виробник – ТОВ «Рід» для людей. Адже не секрет, що питна вода зараз не розкіш і всім не доступна. Тепер же і сальненці, і люди приїжджі можуть завернути до свердловини. Щоб набрати води для користування в господарстві, або задля того, щоб прямо тут угамувати спрагу. А заодно полюбуватися естетичним оформленням, архітектурним виглядом та квітковим різнобарв’ям цієї місцини.
Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram