Команди Ніжинщини змагались за кубок з футзалу

 

 

 

 

16, 23 лютого та 2 березня у Ніжинському СК «Зірка» відбувся чемпіонат Ніжинського району з футзалу. У турнірі взяли участь 12 сільських команд.
Стало великою несподіванкою чемпіонство «Штурма» з Черняхівки. Треба зазначити, що хлопці заслужили перемогу своєю старанністю й самовіддачею.
Срібні нагороди виборола ФК «Гармащина», а бронзу ЛФК (смт. Лосинівка), котрі лише за додатковими показниками обійшли в турнірній таблиці «Сокіл» (с. Данина) та «Україну» (с. Крути, с. Кунашівка). Кращими гравцями турніру стали:
Нещерет Ігор, який захищає кольори чемпіона «Штурма» (с. Черняхівка),
Примак Тарас з «ЛФК» (с. Лосинівка),
Шуста Роман, «Україна» (с. Крути, с. Кунашівка),
Рєдкозубов Віталій, « Сокіл» (с. Данина)
та майбутня зірка нашого району Тимко Станіслав, гравець «Юності» (с. Талалаївка).
Усі команди отримали заслужені нагороди від Федерації футболу Ніжинського району, Ніжинської районної державної адміністрації, Ніжинської районної організації «Колос». Голова райдержадміністрації вручив кубки та медалі призерам, побажав усім учасникам перемог у наступних турнірах. На церемонії нагородження панувала справжня святкова атмосфера, команд вітали оплесками вболівальники. Свято спорту вдалося.
Висловлюємо подяку працівникам спортивного залу, котрі допомагали в організації проведення турніру та МЦ «Спорт для всіх», в особі Сергія Півня, за співпрацю.

Сектор сім’ї, молоді та спорту Ніжинської райдержадміністрації

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь