Вивозять навіть чайники та коври – про мародерство окупантів на Чернігівщині

 

 

 

 

Ситуація у Чергнігівськй області є нормальною, наскільки можна назвати її такою у часи війни. Окрім кількох населених пунктів, де розміщений ворог.

Про це 30 березня розповів В’ячеслав Чаус, голова Чернігівської ОВА. Він підтвердив, що росіяни вдаються в області до мародерства, пише 24 канал.

Де ситуація наразі залишаються важкою

Посадовець уточнив, що мовиться про населені пункти, розташовані безпосередньо поруч з Черніговом, й також кілька у Ніжинському й Прилуцькому районах. Там ситуація справді критична, ворог сидить “на головах” у людей.

Люди у погребах, підвалах, а ворог витягує всю їжу, все продовольство. Знущається над нашими мешканціями. Цього ми ніколи їм не пробачимо,
– наголосив Чаус.

Він зазначив, що у таких місцях ситуація навіть критичніша, ніж у Чернігові. Основна частина таких населених пунктів – біля обласного центру. Там, де стоїть ворожа артилерія, танки.

Зверніть увагу! На Чернігівщині окупанти гатять з артилерії й активно залучають диверсантів на усьому Сіверському напрямку.

Росіяни крадуть навіть чайники й коври

Крім цього, глава ОВА зазначив, що на Чернігівщині є російські підрозділи, відрізані від основних регулярних частин. Вони займаються мародерством. “Навіть чайники вивозять й коври складають у свої БТР, коли втікають і їдуть з країни чи на ротацію”, – розповів Чаус.

Фото з мережі

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на   наш Telegram 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь