Ця артезіанська свердловина розташована в центрі села Сальне. З бюветом. Спостережливий читач зауважить: так тут же не джерельна вода. Кваплюся повідомити: для сальненців рідна вода цілюща. А декоративний лелека, що примостився на даху цієї споруди, створює враження затишку і розміреного сільського життя.
Об’єкт спорудив місцевий с/г виробник – ТОВ «Рід» для людей. Адже не секрет, що питна вода зараз не розкіш і всім не доступна. Тепер же і сальненці, і люди приїжджі можуть завернути до свердловини. Щоб набрати води для користування в господарстві, або задля того, щоб прямо тут угамувати спрагу. А заодно полюбуватися естетичним оформленням, архітектурним виглядом та квітковим різнобарв’ям цієї місцини.
Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2022/07/294826706_1095527631037541_8905166851128964043_n.jpg)
Знімок Світлани Петрик (с.Сальне)
Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram