Декоративні квітучі кущі спіреї японської на шкільному подвір’ї Ніжинської гімназії № 10 висадили учні разом із вчителями. Допомагав дітям і директор закладу Сергій Никонець.
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/342065788_952877339065521_1825157048823014695_n.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/342554155_617543889906106_8340094080026630025_n.jpg)
Пройде час, учні стануть дорослими людьми, а разом з ними виростуть саджанці, які милуватимуть око своїми квітами. В пам’яті школярів залишаться приємні спогади про найкращі роки, які пройшли у рідній школі і згадка про висаджування дерев.
Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram