19 серпня в місті Ніжині на вуличному ринзі, що розташований на стадіоні “Спартак”, однієї з головних спортивних локацій Міського центру “Спорт для всіх”, відбувся турнір з “Муай-тай” пам’яті загиблих Захисників України з нагоди Дня незалежності України.
Турнір організований та проведений в співпраці ГО “Fight Club” та Ніжинського міського центру фізичного здоров’я “Спорт для всіх” Ніжинської міської ради.
Турнір розпочався з показового виступу Заслуженого майстра спорту України, дворазового Чемпіону світу та триразового Чемпіону Європи з Муай-тай – Владислава Микитася. Після показових виступів, спортсмени змагалися в категоріях відповідно до віку та вазі.
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/1-19.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/2-17.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/3-13.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/4-8.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/5-6.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/6-1.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/7-3.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/8-1.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/9-1.jpg)
Переможцями у відповідних категоріях стали: Гринь Данило,
Коваленко Андрій,
Дворський Григорій,
Євген Кошик,
Курлаєв Назар.
Дякуємо ЗСУ
, за те що маємо можливість займатися спортом та проводити спортивні заходи!
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/10-1.jpg)
![](http://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/11-1.jpg)
Разом до Перемоги!
Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram