На Ніжинщині врятували жінку, яка впала в погріб

 

 

 

 

7 вересня близько 78-річна Надія Проскура з Борзни оступилася і впала в погріб. Самостійно вибратися не змогла, допомагали четверо рятувальників.

Разом з 25-річним онуком Євгенієм Трембою жінка наводила порядки в хаті. Здумалося дістати металеву драбину з погреба. Він під будинком. Відкриваєш ляду….

Поки Євгеній виніс на вулицю драбину, бабуся, думаючи що погріб зачинений, оступилася і задом полетіла донизу. Висота до трьох метрів. Жіночка пишних форм, важить близько ста кілограмів, самостійно не дістанеш. Тому онук викликав на допомогу рятувальників.

Пожежним рукавом, діаметром 77 міліметрів і довжиною 20 метрів, обмотали бабусю в трьох місцях: під руки, на поясі і під попу. Коли рукав без води, нагадує ремінь. Усередині гума, зовні нейлон.  Що тільки не доводиться вигадувати нашим рятувальникам, аби діставати людей та тварин з подібних пасток.

«Швидка» доставила пенсіонерку до Бахмацької міської лікарні. Поліція теж виїжджала на місце події, складу злочину не побачили.

— У жінки складний подвійний перелом нижньої частини стегна, — уточнив Сергій ДОРОШ, завідувач травматологічним відділенням бахмацької лікарні. — Плюс є проблеми з серцем. Похилий вік.

 Пенсіонерка з Борзни. Чому повезли не в місцеву лікарню, а в бахмацьку?

— «Швидка» транспортує хворих згідно маршруту пацієнтів. Ми обслуговуємо і жителів Борзнянської громади.

— У Бахмачі опорна лікарня, у нас загальна, травматологічного відділення немає, лише хірурги загальної практики, — зітхнув Микола Злотаренчук, медичний директор борзнянської лікарні. — Очевидно, «швидка» прийняла рішення везти в Бахмач.

Фото ілюстративне
Джерело: Час Чернігівський
Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь