...Коли біля меморіалу “Герої не вмирають” священник читав молитву, тримаючи хрест над закритою труною Воїна, небо плакало тихими сльозами… Так багато горя і сліз… Ніжин втратив Героя – Артура Слухая. Сьогодні ми з ним попрощалися...
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/424975279_1885683941870819_1302656963245736880_n.jpg)
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/417712492_232903863243680_8410180137354170061_n.jpg)
Смерть забрала Артура у 29 років. Вихопила його там, де нестерпно гаряче, під час виконання бойового завдання в Харківській області. Тоді Артур отримав 70% опіків ІІІ-ІV ступенів. Його стан був критичний. Почалася боротьба за його життя, яка тривала 4 місяці. На 123-й день Артур відійшов у війність.
ПРО ГЕРОЯ: День 123-й. Сьогодні в 13:50 помер мій Артур…
Сьогодні в Покровській церкві попрощалися з Захисником. В останню дорогу його провели рідні, друзі, побратими.
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/418590119_723719796612987_6822311914486956464_n.jpg)
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/418658293_213305611868036_900906020515192958_n.jpg)
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/418191705_420476250401391_739976706909277417_n.jpg)
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/418510036_1139596504074512_7683856588460903487_n.jpg)
Вічна пам’ять і Царство Небесне ГЕРОЮ, який тепер пішов тримати небо!
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/418858293_1620829075354311_5756914324775448306_n.jpg)
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/418581417_1371740543507749_5065813508382168645_n.jpg)
![](https://nezhatin.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/418721802_778870303651906_1218842519387687819_n.jpg)