Ваша група крові – це ваша доля!

Визначивши свою групу крові, ми можемо використовувати свій потенціал, даний нам від народження.

Наше минуле, теперішнє і майбутнє залежить від групи крові! Кожна група крові має особливий, властивий саме їй тип імунітету, який визначає життєві ресурси людини, закладені природою, передає Ukr.Media. Визначивши свою групу крові, ми можемо використовувати свій потенціал, даний нам від народження. Група крові – це шлях, відміряний нам долею, головна умова якого – дотримуватися заданої траєкторії. Гармонізуючи свої можливості і межі, ви в буквальному сенсі можете впливати на формування благополучного долі.

Свідоцтва вчених про те, що людська психіка і фізіологія найтіснішим чином взаємопов’язані, розвіюють всілякі сумніви. Всі ми маємо однакове фізіологічний пристрій (аномалії не обговорюються): дві руки, дві ноги, серце одне, два легких, одну печінку і так далі. І одну голову, що вінчає чоловічу або жіночу природу людини.

Кров, що забезпечує життєдіяльність всіх органів і систем, також тече в жилах кожного з нас. І при всій усвідомлюваною анатомічної схожості ми істотно відрізняємося один від одного, перш за все за своїм біохімічним складом.

Кров є найважливішою субстанцією в організмі людини, що несе кисень і живлення всім клітинам організму. Ця складна за своїм складом рідина відображає біохімічні особливості всього організму в цілому.

Вже давно вчені приходять до висновку, що молекули води, в силу своєї особливої структури, що володіють своєрідною пам’яттю і що саме рідина є основним носієм інформації у природі. Вода, з якої в більшій мірі складається наша кров, з’єднуючись з іншими біологічними речовинами крові, стає не просто носієм інформації, але має вже в своєму складі якесь зашифроване повідомлення про индивидууме. Цей шифр можна охарактеризувати як біологічний код, що представляє на молекулярному рівні своєрідну програму життя і розвитку людини.

Звичайно, ми не схожі один на одного зовнішністю, у нас різні долі, і реакції нашої поведінки відрізняються в різних ситуаціях. Це наводить на роздуми, що інформація, закладена на клітинному рівні, не може бути єдиної для всіх. Ось і виходить, що ці шифри повідомляють про те, хто ви, який і чим відрізняєтеся від інших. Носієм шифру є група крові.

Чи замислювалися ви, чому люди по-різному проявляють себе в одних і тих же ситуаціях? Чому одні люди легко застуджуються з-за незначного протягу, а інші відчувають себе бадьорими і здоровими навіть при епідеміях грипу? Хто з нас більш відвертий та комунікабельний, а хто-то замкнутий і віддає перевагу самотності. І не завжди наші симпатії або антипатії до одним і тим же людям чи обставин співпадають.

Про те, що біохімія організму тісно пов’язана з поведінкою людини і його емоційним станом, науковий світ нас сповіщає систематично. Випробовувані нами почуття, такі як радість, страх, гнів, захоплення, обурення, любов і ненависть, неодмінно супроводжуються змінами біохімічних реакцій організму. І якщо ви оптиміст по натурі, має доброзичливий і привітний характер, можна зробити висновок, що у вашому організмі переважає характерний тип біохімічних процесів, властивий саме для такої поведінки.

Так само йдуть справи і зі смаковими відчуттями та уподобаннями, коли одні і ті ж продукти одним приносять користь, а в інших можуть викликати і зовсім алергію, яка з’являється, коли приймається їжа або рідина не споріднена і навіть ворожа за своїм біохімічним складом.

Наша сприйнятливість або несприйнятливість до тих чи інших впливів визначається імунітетом, який, власне, і є здатністю організму людини розпізнавати чужорідне і відкидати його. І саме кров відповідальна за імунітет, так як клітини крові – це і є клітини імунної системи. Імунітет як медичний термін знайомий кожному, і, напевно, хоч раз доводилося чути від лікарів, немає у нас алергічної реакції на який-небудь препарат. Але цей термін справедливий не тільки на рівні фізіології, але і на психологічному рівні також.

Очевидно, що якщо одна людина має оптимістичну вдачу, а інший частіше дотримується песимістичного настрою, це зовсім не означає, що один оточений тільки щасливими і радісними подіями, а іншого переслідують всі біди і нещастя цивілізації, які якимось чудесним способом виключаються з життя першого (оптиміста). Зрозуміло, це абсурд!

Імунітет на психологічному рівні також визначається нашої сприйнятливістю або несприйнятливістю до зовнішніх впливів. Психологічна стійкість породжує певний тип реакцій на навколишню дійсність, які проявляються конкретним типом поведінки людини. Кожна людина відрізняється своєрідністю реакцій на вплив навколишнього дійсності. Деякі з цих реакцій закріплюються в досвіді і стають звичайним для даної людини спосіб поведінки в тих чи інших умовах. Сукупність переважаючих в людині типів реакцій є не що інше, як його характер. І особливості особистості, що виражають відношення людини до дійсності, завжди утворюють своєрідне поєднання, що становить не суму окремих рис, а єдине, характерне для нього ціле, різні сторони якого взаємопов’язані.

Посієш звичку, пожнеш характер.

Посієш характер, пожнеш долю.

Як вже було сказано, кожна група крові має свій тип імунітету, а значить, і свої основні характерні особливості, які діють на організм і індивідуальність в цілому. Група крові також несе в собі зашифровану інформацію про характер її власника. Ваша група крові з її передбаченими характеристиками вказує вам на вашу справжню суть, яка вимагає реалізації та прояви себе. Необхідно розуміти, що все задумано природою оптимально, і вкрай важливо постаратися не спотворювати свою справжню програму життя. Отже, ваша доля у ваших руках.

Змінюватися може все: життя, доля, характер. Але група крові, дана нам від народження, залишається незмінною, це наш код, розкрити який не підвладний нікому.

Існує чотири групи крові, з различающимися біохімічними особливостями. Цей факт був встановлений наукою ще на початку ХХ століття. У всьому світі чотири групи крові позначаються символами: I(0), II(A), III(B), IV(AB).

Група крові 0(I) найпоширеніша на планеті – вона тече в жилах 45% людства.

A(II) група крові переважає серед європейців – її носіями є приблизно 35% людей.

B(III) група крові менш численна – її можна зустріти лише у 13% з нас.

AB(IV) групи крові – найрідкісніша на Землі, вона зустрічається тільки у 7% людей.

Кожен характер, відповідний певній групі крові, закладався у процесі еволюційного розвитку людини, тобто історично.

Перша група I(0) крові – найдавніша. Вона і називається першою, так як першою з’явилася на землі. І всі первісні люди, що з’явилися приблизно 40 тисяч років тому, мали саме цю групу крові. У той час, коли нашого людиноподібного предка-неандертальця змінив людина сучасного типу – кроманьйонець, інших груп крові ще не існувало, вони з’явилися пізніше.

На рубежі нової ери в ході завойовницьких походів відбулося змішання народів і злиття крові, що призвело до появи людини з IV(АВ) групою крові. Це був чоловік, у якого пристосовність кочівників легко поєднувалася з дисципліною і врівноваженістю хліборобів. Щоб пристосуватися до складних сучасних умов життя, людина повинен був бути досить багатогранним. Йому необхідно було вміти реалізовувати свої здібності і таланти, потрібно було не тільки самому любити і поважати ближніх, але і не давати себе в образу. Людина вчилася спілкуватися з самими різними людьми, не втрачаючи своєї одухотвореності. Всіма цими якостями природа щедро наділила людей з четвертою групою крові. Але треба сказати, що людей з четвертою групою крові на землі менше за всіх, і їм важче пристосовуватись до життя, ніж носіям інших груп крові, бо їх одухотвореність і рідкісна чутливість часто вступають у протиріччя з життєвою реальністю. Еволюція не закінчена, і четверта група крові, найменше вивчена наукою, продовжує вдосконалюватися.

Природно, в процесі розвитку людства відбувалася еволюція і всередині кожної групи крові. Неактуальні в певний період якості змінювалися більш необхідними в сучасному суспільстві. Саме тому сучасні люди з тією або іншою групою крові тепер вже мало нагадують первісних мисливців і кочівників. І все ж після деякого екскурсу в історію формування кожної групи крові можна сміливо зробити висновок, що люди, які мають приналежність до тієї або іншої групи крові з відповідним їй типом імунітету, мають свій резерв властивостей і характеристик, накопичених протягом усього існування людства.

ukr.media

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram.

 

 

Вам може бути цікаво

Одна думка по “Ваша група крові – це ваша доля!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *