Військові на Чернігівщині готуються до стратегічних навчань Російської Федерації

Восени Росія планує проводити стратегічні навчання «Кавказ-2020». Країни, що з нею межують, планують відповідні заходи безпеки. Не виняток і Україна.

Олександр Криворучко, полковник, військовий комісар Чернігівського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки «Протягом вересня будуть проведені стратегічні командно-штабні навчання об´єднаних зусиль 2020. У ході цих навчань частини підрозділів територіальної оборони також будуть залучатись до участі в цих стратегічних навчаннях».

Під час брифінгу в облдержадміністрації повідомили, що наприкінці вересня в одному з районів Чернігівщини буде сформовано підрозділ територіальної оборони з кількох сотень військовослужбовців. Вони проходитимуть відповідну підготовку.

«Це вогнева підготовка, тактична медицина, дії особового складу з охорони державного кордону, дії під час патрулювання, виконання заходів комендантської години тощо», – Олександр Криворучко, полковник, військовий комісар Чернігівського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Збори проходитимуть із 19 по 26 вересня. Наразі проводяться роботи з планування та всебічного забезпечення військовослужбовців.

«Ми повинні людей вдягти, взути, розмістити, нагодувати. І забезпечити проведення підготовки та навчання», – Олександр Криворучко, полковник, військовий комісар Чернігівського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Також на брифінгу розповіли, що під час цьогорічного весняно-літнього призову більше ніж пів тисячі людей підуть на строкову службу.

«Впродовж квітня і травня мали запас часу, щоб ми більш якісно підібрали особовий склад. І це один із тих призовів, коли ми вийшли на кінець призову із запасом. У нас був запас 30-40 призовників. Можливо, вплинуло те, що були деякі обмеження, багато приїхали заробітчан, дехто втратив роботу і один із виходів – це йти на строкову службу», – Олександр Криворучко, полковник, військовий комісар Чернігівського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Із травня по липень проводили тестування призовників на COVID-19. За цей час обстежили 598 молодих людей. У п´ятьох виявили коронавірус.

«Двоє – Бобровицький район, по одному – Носівський, Сновський і Корюківський. Після отримання результатів молодих людей перевели на самоізоляцію. Вони перебували під наглядом лікарів, після повторного тестування були призвані. Наразі залишається одна молода людина, щодо якої нема результату. Сьогодні буде тест, і якщо він негативний, то також людина буде призвана на службу», – Андрій Подорван, заступник голови Чернігівської ОДА.

«Алгоритм виконання і тестування призовників полягав у тому, що приходять на збірний пункт або в районний територіальний центр комплектування, здають тест і добу чекають. Результати тесту ми мали або в ніч, або на ранок наступного дня, і тільки після цього направляли на обласний збірний пункт. А далі йшла робота з розподілу на команди», – Олександр Криворучко, полковник, військовий комісар Чернігівського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки. Призов строковиків виконали на 100 відсотків. Наступний розпочнеться вже у жовтні, якщо не завадить коронавірус. Стосовно контрактників, то Олександр Криворучко розповів, що цей план Чернігівщина значно перевиконала.

Журналіст – Ольга Лазун Оператор – Роман Лазун

Джерело: cheline.com.ua

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram.

 

 

Вам може бути цікаво

Одна думка по “Військові на Чернігівщині готуються до стратегічних навчань Російської Федерації

  1. Очко придурки дрочите хохлы сраные. Вы продали все, что предки завоевали. И место всех этих босяков на Южном Побережье Ледовитого Океана. Там будете отрабатывать свою тупость уроды!!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *