Головне питання – це початок опалювального сезону у місті Ніжині для населення

 

 

25 жовтня міський голова Олександр Кодола розпочав щотижневу оперативну нараду з головного питання – початку опалювального сезону у місті Ніжині для населення.

Олександр Михайлович зауважив, що рішенням виконавчого комітету було прийнято рішення про початок опалювального сезону 18 жовтня. Наразі в оселях ніжинців відсутнє опалення. Чому не має опалення?

Т. в. о. директора ТОВ «НіжинТеплоМережі» Любов Ісаєнко підкреслила, що ТОВ «НіжинТеплоМережі» технічно готове до початку опалювального сезону на 100%. Всі вимоги від АТ «Чернігівгаз» щодо оплати за розподіл газу підприємство виконало. Відповідно до договору приєднання, оплата виконана за жовтень повністю. На сьогодні боргів підприємство перед АТ «Чернігівгаз» не має. Ті кошти, які були виділені на позачерговій 14-й сесії, перераховані АТ «Чернігівгаз».

 

Від ТОВ «НіжинТеплоМережі» надійшло майже 10 млн. грн. на рахунки даного підприємства, з яких 6,3 млн. грн. — це кошти з місцевого бюджету. Які сьогодні підстави не давати газ, якщо всі умови виконані?

Міський голова Олександр Кодола разом з т. в. о. директора ТОВ «НіжинТеплоМережі» терміново виїхали до керівництва АТ «Чернігівгаз» щодо врегулювання даної ситуації. Терміново на зустріч був викликаний арбітражний керуючий ТОВ «НіжинТеплоМережі» та голова правління АТ “Облтеплокомуненерго».

nizhynrada.gov.u

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *